Krmivo pro koně MUSCLE PLUS (15 kg)

Kód: 114
830 Kč / ks
Skladem

Tento produkt je ideální pro mladé sportovní koně, které podporují během fáze růstu nebo jako doplněk sportovních koní při intenzivním tréninku

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lannoo Muscle Plus je koncentrovaný granulát na bázi rýžových otrub, snadno stravitelných bílkovin a rostlinných olejů bohatých na omega-3. Tento produkt je ideální pro mladé sportovní koně, které podporují během fáze růstu nebo jako doplněk sportovních koní při intenzivním tréninku. Muscle plus také dodává všechny esenciální aminokyseliny, vitamíny, minerály a bílkoviny, které potřebuje (sportovní) kůň. Výsledkem je, že tento produkt může být také použit jako doplněk pro rekreační koně, kteří jsou pouze krmeni. Díky svým vlastnostem budování svalů se Lannoo Muscle Plus doporučuje jako doplněk pro koně účastnící se exteriérových soutěží a při přípravě na zkoušky hřebců.

Dávkování 0,5 až 1kg kůň/den
 
Složení:
 
Opekane sojove boby (GMO), ryzove otruby, vlocky z lneneho seminka, susena cekanka, lnene seminko, drozdi, melasa z cukrove trtiny, psenicne otruby, uhlicitan vapenaty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Značka LANNOO představuje oblíbené belgické krmivo. Jsme výhradním distributorem v ČR a chceme tuto kvalitu dopřát i českým chovatelům. Firma LANNOO je rodinný podnik, který se specializuje na výrobu krmiv pro koně již přes 50 let.

Krmiva se vyznačují surovinami nejvyšší kvality a jejich pečlivým zpracováním. Směsi navíc obsahují i speciální složky, které ve výživě koní narůstají na popularitě, protože jsou pro koně dieteticky vhodné. Takovými surovinami jsou například špalda, řezanka nebo svatojánský chléb.

Krmivo chutná i vybíravým koním a skvěle voní.

Značka LANNOO patří v Belgii k nejrozšířenějším a je krmeno v mnoha TOP jezdeckých areálech. Koně krmení tímto krmivem pravidelně dosahují úspěchů na mezinárodní úrovni.