pr

Krmivo pro koně, do kterého jsem se zamilovala

Každý, kdo se stará o koně, může na vlastní oči vidět, jak jejich výkon přímo ovlivňuje krmení. Jako majitelka několika koní vím, že pomocí ovsa nebo granulí nemůžu po koních chtít maximální výkon. Maximálního výkonu mi pomáhají dosahovat müsli.

Za dlouhé roky u koní jsem vystřídala plno různých müsli krmiv, ale žádné mi nevyhovovalo na 100%. Na doporučení jsem jednou vyzkoušela müsli značky LANOO, která se vyrábí v Belgii. Koně jsem krmila 2 měsíce a všimla si velkých rozdílů. Krmivo koně dobře trávili a měli daleko více energie.

Když jsem viděla malou a špatnou nabídku krmiv v ČR, rozhodla jsem se navázat s firmou LANNOO spolupráci a od roku 2014 krmiva dovážím do České republiky i pro další zájemce. Krmiva si můžete prohlédnout a objednat v e-shopu www.konskakrmiva.cz

 V čem jsou krmiva LANNOO lepší, než ostatní?

  • Koně krmiva lépe tráví
  • Müsli obsahuje složky které se zatím u nás moc nepoužívají, např. svatojánský chléb nebo špalda
  • Koně mají po krmivu více energie
  • Díky zelenině a bylinkám je krmivo barevné a hezky voní

 ... a v neposlední řadě je krmivo za super cenu, která se pohybuje od 369 Kč za 20 kg balení.

Má nejoblíbenější směs je ACTIVE FIBER, ideální pro koně v tréninku. V kombinaci s kvalitní prací koně velmi dobře nabírají svalovinu a získávají potřebnou sílu, díky níž poté pracují mnohem ochotněji. Směs je bez-ovsová s obsahem řezanky, která zlepšuje rozmanitost a strukturu směsi. Obsahuje špaldu, ale i další speciální složky jako hrachové vločky, sušenou mrkev a karob, který je jedinečný ve výživě koní pro jeho podporu trávení, vylučování a antibakteriální účinky a nízkému glykemickému indexu.

Po několika letech jsme se rozhodli s obchodním partnerem krmiva více zviditelnit rozšířit mezi další lidi. 21. – 23. září budeme mít stánek na výstavišti v Lysé nad Labem, kde si budete moci krmivo zakoupit nebo se zeptat, na co budete chtít. Na stánku budu já, majitelka webu www.konskakrmiva.cz a výhradní distributorka značky LANNOO u nás.

V souvislosti s výstavou jsme připravili také super akci: „5 + 1 balení zdarma“. Na stánku budeme mít k dispozici krmení pro běžný chov, ale i pro sportovní koně, a tak nebude problém si vybrat. Na všechny balení platí akce „5 + 1 zdarma“